products

6W Uv Lambası Ters Osmoz Su Sistemi Ev 25 W Güç 3.0G Için Plastik Tankı

Temel bilgi
Menşe yeri: ZHENJIANG ÇİN
Marka adı: COPRITE
Sertifika: CE ROHS
Model numarası: KK-RO50G-Cı
Min sipariş miktarı: 10
Ambalaj bilgileri: Renk kutusu
Teslim süresi: 15daus
Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union
Yetenek temini: Günde 800 adet
Detay Bilgi
Uv kapasitesi: 6W UV lambası Güç: 25W
Aşamaları: 6 aşama saf su deposu: 3.0G plastik tank

Ürün Açıklaması

6W Uv Lambası Ters Osmoz Su Sistemi Ev 25 W Güç 3.0G Için Plastik Tankı

sistem işlevi

Su Kalitesi Birliği'nin Altın Mühür Sertifikasını alan , kalite, güvenlik ve dayanıklılık bakımından benzersiz olan tek ters osmoz sistemi olarak.

Sistem, keskin, lezzetli kalitede su sağlamak için polipropilen sediment (PP), granül aktif karbon (GAC), karbon blok (CTO) ve ters osmoz (RO) filtrasyon teknolojilerini içerir.

Sistem 17,5 x 14,5 x 5,25 inç ölçülerinde ve 16 x 11 inç ölçülerinde olan tank ile tüm ünite çoğu lavabo altı kabinine iyi oturur.

Sistem ile birlikte, yüksek kalitede fırçalanmış nikel kaplamalı kurşunsuz bir pirinç gövdeli musluk dahildir. Musluk tipik olarak tezgah üstü RO suyu için ana çıkış kaynağı olarak monte edilir, ancak çıkış hatları ayrıca buzdolabı çıkışınıza, buz makinenize ve kahve makinenize bağlanabilir.

Kurulum süreci yazılı, video ve teknik destek yardımı ile çoğu kullanıcı için kolaylaştırılmıştır. Yedek filtreler standart boyuttadır ve fabrika doğrudan fiyatıyla satılır.

daha fazla detay

Nasıl çalışır

Kaynak suyu sisteme girdiğinde, topluca ön filtreler olarak bilinen bir, iki ve üç aşamalardan geçer. Ön filtrelerin işi, büyük kirletici maddeleri uzaklaştırmak ve RO membranını klor ve kloraminler gibi kimyasallardan korumaktır.

Su ön filtrelerden geçtikten sonra, şişelenmiş su üretmek için kullanılan aynı teknoloji olan NSF sertifikalı ters ozmoz (RO) membranından zorlanır. Bu yarı geçirgen zar, sadece 0,000000004 inç'e eşdeğer küçük 0,0001 mikron boyutunda deliklere sahiptir. Bu, ancak ters ozmoz ile mümkün olan uzun bir su kirletici listesi etkin bir şekilde çıkarmasını sağlar.

Beşinci ve son filtreleme aşaması, karbon sonrası filtre olarak bilinen daha ince bir GAC filtresi kullanmaktadır. Bu, arıtılmış su musluğa verilmeden önce son bir parlatma sağlar.

Sonuç, şişelenmiş kalitede sudur. Maliyet tasarrufuna ve sağlık yararlarına ek olarak, ev filtreleme sistemlerinde yaygın olarak kullanılması, plastik şişelerin çevre üzerindeki etkilerini büyük ölçüde azaltacaktır. Tüm faydaları ile, sadece RO gitmek mantıklı!

İletişim bilgileri
vini

Telefon numarası : +8613646678709

Naber : kokowaterpurifier