products

UV lamba ile 6 aşamaları ev ro su filtresi ro su arıtma

Temel bilgi
Menşe yeri: ZHENJIANG ÇİN
Marka adı: COPRITE
Sertifika: CE ROHS
Model numarası: KK-RO50G-Cı
Min sipariş miktarı: 10
Fiyat: 75usd/pcs
Ambalaj bilgileri: Renk kutusu
Teslim süresi: 15daus
Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union
Yetenek temini: Günde 800 adet
Detay Bilgi
UV kapasitesi: 6W uv lambası Güç: 25W
Aşamaları: 6 aşama saf su deposu: 3.0G plastik tank

Ürün Açıklaması

sistem işlevi

Piyasadaki en iyi ters osmoz sistemi olan Su Kalitesi Derneği'nin Altın Mühür Sertifikasını , kalite, güvenlik ve dayanıklılık açısından eşsiz bir nitelik kazanmıştır.

Sistem, polipropilen tortu (PP), granül aktif karbon (GAC), karbon blok (CTO) ve ters osmoz (RO) filtrasyon teknolojilerini içerir ve gevrek tatma, şişelenmiş kaliteli su sağlar.

Sistemin kendisi 17,5 x 14,5 x 5,25 inç ölçülerinde ve 16 x 11 inç ölçülerindeki tankla, tüm ünite çoğu lavabo altı kabinlerinde güzel bir şekilde uyuyor.

Sistem, yüksek kaliteli fırçalanmış nikel kaplamaya sahip kurşunsuz bir katı pirinç gövde musluğudur. Musluk, genellikle RO su için ana çıkış kaynağı olarak tezgaha monte edilir, ancak çıkış hatları da buzdolabı çıkışınıza, buz yapıcınıza ve kahve makinenize bağlanabilir.

Yazılı, video ve teknik destek yardımı ile kurulum süreci çoğu kullanıcı için kolaylaştırılmış ve DIY'tir. Yedek filtreler standart boyuttadır ve fabrika doğrudan fiyatlandırmasında satılmaktadır

daha fazla detay

Nasıl çalışır

Kaynak su sisteme girdiğinde, toplu olarak ön filtreler olarak bilinen bir, iki ve üç aşamadan geçer. Ön filtrelerin işi büyük kirletici maddeleri uzaklaştırmak ve RO membranını klor ve kloramin gibi kimyasallardan korumaktır.

Su, ön filtrelerden geçtikten sonra, şişelenmiş su üretmek için kullanılan aynı teknoloji olan NSF sertifikalı ters ozmoz (RO) membranı yoluyla zorlanır. Bu yarı geçirgen zar, 0,000000004 inçlik bir miktara denk küçük 0.0001 mikron büyüklüğünde deliklere sahiptir. Bu, sadece ters ozmoz ile mümkün olan uzun bir su kirleticileri listesinin etkili bir şekilde çıkarılmasına izin verir.

Filtrasyonun beşinci ve son aşaması, karbon sonrası filtre olarak bilinen daha ince bir GAC filtresi kullanır. Bu, arıtılmış suyun musluğa iletilmesinden önce son bir parlatma sağlar.

Sonuçta şişelenmiş kaliteli su bulunur. Maliyet tasarruflarına ve sağlık faydalarına ek olarak, ev filtreleme sistemlerinde yaygın kullanım, plastik şişelerin çevreye olan etkisini büyük ölçüde azaltacaktır. Tüm faydaları ile, sadece RO gitmek için mantıklı!

İletişim bilgileri
vini

Telefon numarası : +8613646678709

Naber : kokowaterpurifier