products

Evrensel 8 Kademeli Duş Başlığı Su Filtresi, Yüksek Basınçlı Çıkış KK-TP-13B

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: COPRITE
Sertifika: CE
Model numarası: KK-TP-13B
Min sipariş miktarı: 50 adet
Fiyat: 2 USD PE PCS
Ambalaj bilgileri: MASTER KARTON KUTU İLE RENK
Teslim süresi: 5 gün
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: 2000 adet / gün
Detay Bilgi
Renk: Krom Maddenin ağırlığı: 15.2 ons
Ürün boyutları: 5,4 x 3,7 x 3,7 inç Piller Dahil Edildi mi?: No
Adet / ctn: 50pcs CTN boyutu: 47 * 26 * 26

Ürün Açıklaması

1: Ürün Açıklamaları

AquaHomeGroup'un premium 8 kademeli su filtresi ile kirli maddelerden ve sert kimyasalları duşlardan kaldırın.

İşyerinde uzun, zor bir günün ardından serin, canlandırıcı bir duş gibi hiçbir şey yoktur; Fakat eğer su, klor ve ağır metaller gibi yabancı maddeler ve kimyasallarla doluysa, gün boyunca havuzda geçirdiğiniz gibi kuruyabilirmiş gibi hissedebilirsiniz. Bu nedenle AquaHomeGroup 8 Kademeli Duş Filtresini, sağlıklı, temiz suyun geçip vücudunuzun yağmur yağmasına izin vermek için kirleticileri ve tahriş edicileri çıkarmak için tasarladık.

Temizleyici, Purer Su

Her bir atılabilir filtre 8 tam ay sürecek ve bakteri, klor ve kurşunun% 99.9'una kadar çıkarmaya yardımcı olacaktır. KDF-55, aktif karbon, PP pamuk, paslanmaz çelik hasır, seramik bilyalar, kalsiyum sülfitten faydalanan 8 aşamalı bir filtreleme sistemi kullanarak su sıcaklığın ne kadar sıcak veya soğuk olursa olsun temizlenir.

Kolay kurulum

Kolay kurulum tasarımımız sayesinde, AquaHomeGroup duş filtresi standart duş kolunuza birkaç dakika içinde kurulabilir. Onu bugün takın ve kuru, hasar görmüş cilt ve gevşek bir kafa derisi önlemek için duş gelen kimyasallar ve yabancı maddeler kaldırmaya başlayın.

Not: Herhangi bir karbon tozu oluşumunu gidermek için suyun kullanılmadan önce 5-10 dakika filtrelenmesine izin verin.

Ürün Detayları:

 • 8 Kademeli Filtrasyon Sistemi
 • Paslanmaya Karşı Krom Vücut
 • Tutarlı Yüksek Su Basıncı
 • Klor, Sabit Su, Kimyasallar ve Safsızlıkları Gidermektedir
 • Kolay kurulum

Sipariş şunları içerir:

 • 8 Kademeli Su Filtrasyon Sistemi
 • İki (2) Su Filtresi
 • Premium Hediye Kutusu
 • teflon bant
 • Manuel
 • • Daha Sağlıklı Cilt ve Saç - 8 aşamalı geliştirilmiş bir su filtrasyon sistemine sahip olan duş filtresi, klor, ağır metaller, bakteri, böcek öldürücülerin uzaklaştırılmasına yardımcı olur ve ölçek, yosun, mantar ve kalıp büyümesini engeller.
 • • Tutarlı Su Basıncı - Bazı su filtrelerinden farklı olarak, yüksek performanslı su filtremiz, gelişmiş bir durulama için mevcut su basıncını düşürmez.
 • • Komple Uyumluluk - Çok yönlü ev kullanımı için bu evrensel duş filtresi havai, el tipi, yağış ve kombo duş başlıklarına yerleştirilebilir.
 • • Hızlı ve Kolay Kurulum - Yeni duş filtrenizi takmak için en az alet gerektirir ve "büküm ve vida" yöntemiyle standart duş koluna takılır.
 • • İlave Bonuslar - Her sipariş ayrıca ilave bir duş filtresi dolum, Teflon bant ve kolaylıkla takip edilebilir DIY el kitabı ile birlikte gelir.

2: aşamalı ayrıntılar

1 aşama

Hindistan cevizi karbonu ( Üst pp pamuk ve paslanmaz çelik hasır ve botton pp pamuk ve paslanmaz çelik hasır

)

50 47 * 47 * 28 cm 20kg
2 aşamalı Hindistan cevizi karbonu + KDF 55 (( Üst pp pamuk ve paslanmaz çelik örgü ve botton pp pamuklu ve paslanmaz çelik örgüdür) 50 47 * 47 * 28 cm 21g
3 aşamalı Hindistan cevizi karbonu + KDF55 + kalsiyum sülfit (( Üst pp pamuk ve paslanmaz çelik örgü ve botton pp pamuklu ve paslanmaz çelik örgüdür) 50 47 * 47 * 28 cm 21g
4 servis Hindistan cevizi karbon + KDF55 + kalsiyum sülfit + seramik top ( Üst pp pamuk ve paslanmaz çelik hasır ve botton pp pamuk ve paslanmaz çelik örgüdür) 50 47 * 47 * 28 cm 21g
5 aşamalı Hindistancevizi karbonu + KDF55 + kalsiyum sülfit + seramik top + ana şase taşı ( Üst pp pamuk ve paslanmaz çelik hasır ve botton pp pamuk ve paslanmaz çelik örgüdür) 50 47 * 47 * 28 cm 21g

3 paketleme fotoğrafı

4: DAHA FAZLA DETAYLAR

1. Kloru çıkarmak için bir duş filtresi ve duş ekranlarında bulutlu beyaz birikim yapmak istedim.
2. Yumuşak, sağlıklı cilt ve saç (özellikle kışın benim için bir sorun) istedim.
3. Bir bardak bir duşta bir bardak musluk suyu içmekten çok daha fazla klor emer.
4. Uzun, sıcak bir duş akciğerlere inhale giren buhara eşittir; klor ve dezenfektan ürünleri içerir.

BU SOLUNUMUN BİLEŞENLERİ HAKKINDA:
Su filtre uzmanı değilim (karbonun bir filtre olarak oynadığı rolü anlamaktan başka). Bunu aklımda tutarak, bu su filtresinin bileşenleri hakkında biraz araştırma yaptım. Bulgularımın bir kısmını aşağıda belirttim:

KDF 55:
"KDF su filtrasyon ortamı hem bakır hem çinko içeren yüksek saflıkta bir alaşımdır.KDF ortamı (veya Kinetic Degradation Fluxion Media), su filtrasyon uygulamalarında kullanılan kimyasal bir bileşiktir.KDF genellikle filtrelerin verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için aktif karbon ile birlikte kullanılır Genellikle KDF bir arıtma sisteminde filtrenin daha ince bir safhasından önce bir ön filtre olarak kullanılır ... 1984'teki gelişmeden bu yana mevcut en iyi filtrasyon medyalarından biri olarak kabul görmeye başlamıştır. "(Wikipedia) .

KALSİYUM SÜLFİT:
Kurşun, cıva, kadmiyum ve alüminyum gibi klor ve ağır metallerin giderilmesinde aktifleştirilmiş karbondan 100 kat daha etkilidir (çeşitli kaynaklar bu istatistiği gösterdi).

KARBON:
"Karbon filtreleme, kimyasal adsorpsiyon kullanarak kontaminantları ve safsızlıkları gidermek için aktifleştirilmiş karbon yatağı kullanan bir filtreleme yöntemidir.Her partikül / karbon granülü büyük bir yüzey alanı / gözenek yapısı sağlar ve kirleticiler aktif alanlara mümkün olan en üst düzeyde maruz kalma olanağı sağlar Filtre ortamı içinde

İletişim bilgileri
vini

Telefon numarası : +8613646678709

Naber : kokowaterpurifier