products

10 "Büyük Mavi PP Tek" O "Halka Su Filtrasyon Su Arıtma Cihazları İçin Gövde

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Coprite
Sertifika: CE,CB,GS,ISO 9002
Model numarası: KKFS10-B
Min sipariş miktarı: 10 ad
Fiyat: 3- 8 usd / pc
Ambalaj bilgileri: Renk kutusu
Teslim süresi: 20 gün
Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union
Yetenek temini: 5000 adet / gün
Detay Bilgi
Malzeme: PP Renk: mavi
Boyutu: 10 inç Açıklama: Tek "O" yüzük konut
Giriş / çıkış bağlantı noktası: 1/2 ", 3/4", 1 " Kullanımı: Ev Pre-Filtration

Ürün Açıklaması

10 inç BB Su Filtre Muhafazası

Özellikler:

Ürün 10 inç filtre gövdesi
renk mavi
Giriş ve çıkış bağlantı noktası boyutu 1/4 "1/2" '1' '
Liman Plastik veya bakır

 

Özellikler & Avantajlar

A. FDA standardına uygun yüksek kaliteli PP ve AS malzeme
B. Daha kalın gövde ve kaburga tasarımı daha fazla basınca dayanabilir
C. Açıcı, hava boşaltma düğmesi, pirinç iplik tutturma ve daha fazla seçenek

Teknik özellikler


A. Max. Basınç: 8 Bar (115psi)
B. Arıza test basıncı: 30 Bar (435psi)
C. Çevrim test basıncı: 0-115psi, 100000 çevrim
D. Önerilen basınç: <6 Bar (88psi), 25 ℃
E. MAX. Sıcaklık: 50 ℃
F. Akış hızı ve basınç kaybı, filtre elemanlarının tipine bağlıdır

Uygulamalar

1. Kir, Kum ve Silt'i Su Teminizden Çökertir

Lanlang Filtre Muhafazası, ailenizin evin her tarafında temiz, taze su temini sağlamasını sağlar. Bu filtreleme sistemi, sıhhi tesisat hatlarındaki kir, kum ve silt oluşumunu azaltmak için çalışır. Mutfak, çamaşır odası, banyo ve dış su temiz ve taze çıkıyor Ailenizi sağlıklı tutmak için.

Kolay Kurulum için 2.Inletme / Outlet

3/4 "inç giriş ve çıkış, filtrenizi ana soğuk su hattınıza hızlı bir şekilde monte etmenize izin verir. Su filtresi (ayrı olarak satılır) opak muhafaza içinde güvenle ve güvende kalır. Daha fazla kolaylık sağlamak için, dinamik olarak sızdırmazlık, kendiliğinden kapanma Temizleme Muhafazanın etrafında dolanma, filtrenizin kartuşa zarar vermeden çalışmasına izin vererek sızıntılara ve tıkanmaya karşı koruma sağlar.

3. Yüksek Kalite Güvencesi için GFPP Malzemesi

Diğer PP malzeme filtre muhafaza ile karşılaştırıldığında, ısı direnci ve strength.Also geliştirmek için toplayıcı ve konut üretmek için% 20 GFPP (Cam Elyaf Polipropilen) malzeme eklemek yüksek kalite güvencesi için ürünün diğer tüm bölüm geliştirdik.

4. Sulamanın Yaşamını-Aletleri Kullanarak Korur

Temiz sudan faydalananlar sadece insanlar değiller. Alınan suyun pürüzsüz ve daha uzun süre çalıştığı makineler. Su Filtreleme Mahfazası cihazlarınıza giren kir ve kirin miktarını sınırladığından, Evinizin suyunu kullanan cihazların, daha uzun sürecek ve ellerinden gelenin en iyisini yapacak gibi görünüyor.

Su filtreleri istenmeyen parçacıkları, kimyasalları ve mikroorganizmaları yarı geçirgen bir bariyer, adsorpsiyon veya biyolojik işlemler yoluyla sudan uzaklaştırır. Askıdaki parçacıkları, mikropları bloke eden veya istenmeyen kimyasalları adsorbe eden materyali veya asit nötrleştirmesi gibi kimyasal değişikliklere neden olan maddeleri tutan, yoğun paketlenmiş sentetik veya doğal elyaflardan yapılırlar. Çoğu konut, ticari ve endüstriyel uygulamalar için su filtreleri kalıcı gövdelere sığabilen değiştirilebilir kartuşlar şeklinde üretilmektedir. Filtrasyon sistemleri tipik olarak, farklı kirleticileri gidermek için tasarlanmış iki veya daha fazla filtre tipinden oluşur. Filtrelerin performansı, bloke edilen minimum parçacık boyutu, çıkarılan parçacıkların veya mikroorganizmaların yüzdesi, istenmeyen kimyasalların akış aşağı konsantrasyonu, maksimum akış hızı ve filtreden önce filtrelenebilecek su miktarı ile ölçülür Değiştirilmek. Su filtreleri, içme suyu arıtımı, yüzme havuzları, endüstriyel işlemler ve sulama dahil olmak üzere çok çeşitli uygulamalarda kullanılır.

İletişim bilgileri
sunny sun

Telefon numarası : +8618758414299

Naber : kokowaterpurifier