Mesaj gönder
aboutus

YuYao Koko Internaional Trading Co., Ltd. Yuyao Coprite Water Treatment Factory

YuYao Koko Internaional Trading Co., Ltd. Yuyao Coprite Water Treatment Factory YuYao Koko Internaional Trading Co., Ltd. Yuyao Coprite Water Treatment Factory YuYao Koko Internaional Trading Co., Ltd. Yuyao Coprite Water Treatment Factory YuYao Koko Internaional Trading Co., Ltd. Yuyao Coprite Water Treatment Factory YuYao Koko Internaional Trading Co., Ltd. Yuyao Coprite Water Treatment Factory
1 2 3 4 5
İş türü: Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: Coprite
No. Çalışanları: 100~120
Yıllık satış: 1000-1500
Yıl kurulan: 2006
İhracat p.c: 90% - 100%
Hakkımızda
Giriş

Yuyao Coprite Su Arıtma Fabrikası önde gelen üretici ve elektrikli ev aletleri ihracatçısı biridir.

Bizim ana hatları şimdi kötü serisini yüzme dahil, kartuş konut serisi, UV serisi, membran konut ve membran serisi, ozon makinesi serisi, FRP gemi serisi, metre serisi, yüksek / düşük anahtar serisi, debimetre serisi, basınç göstergesi serisi, selenoid vana serisi, su pompası serisi.
Bizim merkezimiz Çin'de büyük tesislerinden biri tüm opreations ISO9002 standartlarına uygun olarak yürütülmesini sağlamakla sorumludur in-house QC personeli bir ekip var, Beilun limana yakın YUYAO şehrin merkezinde yer almaktadır. çeşitli üretimi serisi için alınan GS, CE, CB sertifikalar sahip, biz şimdi ihracat, Avrupa, Ortadoğu ve Güneydoğu Asia.Moreover alıcılar ile iş ilişkileri oluşturdular için özel worldwide.Manufacturing pazarlarda yüksek satış paylarını elde edilir, biz şu anda Kuzey Amerika'da içine bizim satış kanalları genişletmek için çalışıyoruz.
Ilkelerine bağlı kalarak, biz duymak umut dünyada ilgi campainies gelen matual success.Welcoming correspomdences tüm ortakları ile işbirliği yapmayı umuyoruz, "Gelişmiş yönetim bize geliştirmek yapar" ve "Bilgelik zenginlik getiriyor" "Kalite bizim yaşam sağlar" size yakında.

Geçmiş

YUYAO Coprite su arıtma fabrikası önde gelen üretici ve ihracatçısı eşyaları elektrikli ev aletleri biridir. Bizim ana hatları şimdi Yüzme zavallı serisi, Cartridge konut serisi, UV serisi, membran konut ve membran serisi, ozon makinesi serisi, FRP gemi serisi, metre serisi, yüksek/düşük anahtar serisi, akış ölçer serisi, basınç göstergesi serisi, solenoid Vana Serisi, su pompa serisi içerir.
China.We içinde en büyük tesislerinden tüm opreations ISO9002 standartları doğrultusunda yapılmaktadır sağlamaktan sorumlu olan kurum içi QC personel oluşan bir ekip var, bizim merkez ofis Merkezi Yuyao şehir Beilun bağlantı noktası yakın bulunan. GS, CE, alınan olduğumuzu CB sertifikalar çeşitli üretmek serisi için yüksek satış elde hisse piyasaları dünya çapında şimdi. Sadece ihracat için üretim, Avrupa, Orta Doğu ve Güneydoğu Asia.Moreover,we alıcılar ile ilişkileri bizim satış kanalları Kuzey Amerika içine genişletmek için çalışmakta olduğunuz iş oluşturdular.
"Bizim yaşam kalitesini güvence altına alır" ilkelerine bağlı kalarak, "Gelişmiş Yönetim bizi geliştirmek yapan" ve "bilgelik zenginlik getiriyor", biz matual başarı için tüm ortaklarıyla işbirliği için umut. Correspomdences üzerinden karşılama campainies dünyanın her yerinden ilgi, sizden kısa zamanda haber almayı umuyoruz.

Çin YuYao Koko Internaional Trading Co., Ltd. Yuyao Coprite Water Treatment Factory şirket Profili 0

Çin YuYao Koko Internaional Trading Co., Ltd. Yuyao Coprite Water Treatment Factory şirket Profili 1

Hizmet

  • Müşterileri için OEM sağlamak

Ekibimiz

Müşteri Merkezli, İnsanlar Odaklı, Teknoloji Yenilik, Sürekli İyileştirme uluslararası müşterilerimize daha iyi ve daha iyi hizmet sunmak için.

İletişim bilgileri