products

Çift O Halka Beyaz Kartuş Filtre Muhafazası Evde Ters Osmoz Sistemi için

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Coprite
Sertifika: CE,CB,GS,ISO 9002
Model numarası: KKFS10-02W
Min sipariş miktarı: 10 ad
Fiyat: 1 - 5 usd / pc
Ambalaj bilgileri: Renk kutusu
Teslim süresi: 20 gün
Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union
Yetenek temini: 5000 adet / gün
Detay Bilgi
Malzeme: PP Renk: Beyaz
Boyutu: 10 inç Açıklama: Çift "O" halka konut
giriş / çıkış bağlantı noktası: 1/4 " Kartuş: Senin iste üzerinde bağlıdır
Vurgulamak:

Plastik Su Filtresi Konut

,

su filtrasyon Konut


Ürün Açıklaması

Çift "O" Halka Su Filtresi Muhafazalı 10 "Su Filtreleme Mahfazası

Özellikler:

Ürün 10 inç filtre gövdesi
renk beyaz ve şeffaf
giriş ve çıkış bağlantı noktası boyutu 1/4"
Liman plastik

Özellikler & Avantajlar

Bu plastik filtre muhafazası, içme suyu fabrikasının, yumuşatıcı sistemlerin, ev tipi suyun vb. Ön filtreleme sürecinde genellikle sediman filtre kartuşları ve aktif karbon filtreler ile birlikte kullanılır.

10 "plastik filtre muhafazası, yüksek kaliteli PP ve AS malzemeden yapılır, temiz ve güvenlidir; uygun filtre kartuşlarıyla çalışırken yüksek saflıkta temizleme performansı sağlar.

1) Kullanımı kolaydır

2) Süper arındırma fonksiyonu: musluk suyundaki kir, kum, ölçek ve diğer parçacıkları azaltmak

3) Basınç azaltma düğmesi ile donatılmıştır

4) Filtre haznesini düzenli olarak değiştirirseniz uzun süre kullanılabilir

Filtre kartuşu:

1) PP sediment filtre kartuşu

2) String yara filtre kartuşu

3) Aktif karbon filtre kartuşu

4) Reçine filtre kartuşu

5) Seramik filtre kartuşu

Uygulamalar

1. Kir, Kum ve Silt'i Su Teminizden Kaldırır.

Lanlang Filtre Muhafazası, ailenizin evin her tarafında temiz, taze bir su kaynağı olduğundan emin olmaktadır. Bu filtreleme sistemi, sıhhi tesisat hatlarındaki kir, kum ve silt oluşumunu azaltmak için çalışır. Mutfak, çamaşır odası, banyo ve açık su temiz ve taze çıkıyor Ailenizi sağlıklı tutmak için.

2. Kolay Kurulum için Giriş / Çıkış

3/4 inç'lik bir giriş ve çıkış, filtrenizi ana soğuk su hattınıza hızlı bir şekilde monte etmenizi sağlar. Su filtresi (ayrı olarak satılır) opak muhafaza içinde güvenli ve güvende kalır. Daha fazla kolaylık sağlamak için dinamik olarak sızdırmazlık, kendiliğinden kapanma Temizleme Muhafazanın etrafında dolanma, filtrenizin kartuşa zarar vermeden çalışmasına izin vermek suretiyle sızıntılara ve tıkanmaya karşı koruma sağlar.

3. Yüksek Kalite Güvencesi için GFPP Malzemesi

Diğer PP malzeme filtre muhafaza ile karşılaştırıldığında, ısı direncini ve mukavemet arttırmak için toplayıcı ve gövde üretmek için% 20 GFPP (Cam Elyaf Polipropilen) malzeme ekledik. Ayrıca, yüksek kalite güvencesi için ürünün diğer bölümlerini de geliştirdik.

4. Su Alma Cihazlarının Yaşam Süresini Uzatır

Temiz sudan faydalananlar sadece insanlar değiller. Alınan suyun pürüzsüz ve daha uzun süre çalıştığı makineler. Su Filtresi Muhafazası cihazlarınıza giren kir ve kirin miktarını sınırladığından, evinizin suyunu kullanan cihazların, daha uzun süre dayanması ve ellerinden geleni yapması muhtemeldir.

BİZİM AVANTAJLARIMIZ:

• AS ve PPfood sınıfı materyalden yapılmıştır Kokusuz daha pürüzsüz ve dayanıklı

• Daha geniş uygulamalar için ideal

• şeffaf stiren akrilonitril ve o [poli propilen

• Daha kalın mukavemetli duvarlar

• mevcut bağlantı noktası: 1/4 ".1 / 2" 3/4 "1"

• filtre kartuşu isteğe bağlıdır

Su filtreleri istenmeyen parçacıkları, kimyasalları ve mikroorganizmaları yarı geçirgen bir bariyer, adsorpsiyon veya biyolojik işlemler yoluyla sudan giderir. Askıdaki parçacıkları, mikropları bloke eden veya istenmeyen kimyasalları adsorbe eden materyalleri veya asit nötrleştirmesi gibi kimyasal değişikliklere neden olan maddeleri tutan yoğun paketlenmiş sentetik veya doğal elyaflardan yapılırlar. Çoğu konut, ticari ve endüstriyel uygulamalar için su filtreleri kalıcı gövdelere sığabilen değiştirilebilir kartuşlar şeklinde üretilmektedir. Filtrasyon sistemleri tipik olarak, farklı kirleticileri çıkarmak için tasarlanmış iki veya daha fazla filtre çeşidinden oluşur. Filtrelerin performansı, bloke edilen minimum parçacık boyutu, çıkarılan parçacıkların veya mikroorganizmaların yüzdesi, istenmeyen kimyasalların akış aşağı konsantrasyonu, maksimum akış hızı ve filtreden önce filtrelenebilecek su miktarı ile ölçülür Değiştirilmek. Su filtreleri, içme suyu arıtımı, yüzme havuzları, endüstriyel işlemler ve sulama dahil olmak üzere çok çeşitli uygulamalarda kullanılır.

İletişim bilgileri
sunny sun

Telefon numarası : +8618758414299

Naber : +kokowaterpurifier